да не контактирате

Имате прашање?

Во Центарот за посети на округот acksексон, ние се гордееме што ги воодушевуваме нашите посетители со најдоброто од гостопримството. Сакаме да слушаме од вас, да одговараме на прашања што се случува овде, да ви помагаме во нашата програма за грантови и да ја споделуваме нашата историја. Ако имате прашање, само прашајте! # експлорејаксонкаунтин

  • Центар за посетители на округот acksексон
  • 100 Н. Бродвеј Стрит Пол 607 Сејмур, ИН 47274
  • 812.524.1914
  • info@jacksoncountyin.com

Пријавете се за нашиот Неделен водич за викендот!

За нас

Аран Бенкс, извршен директор
arann@jacksoncountyin.com

Jordanордан Ричарт

Jordanордан Ричарт, Менаџер за односи со јавност
jordan@jacksoncountyin.com

Алиша Фродеџ, директор на канцеларија
alicia@jacksoncountyin.com

Лојд Хадсон, специјалист за информации

Контактирајте нѐ

Во моментов не сме околу. Но, можете да ни испратите е-пошта и ќе ви се вратиме, побргу.

Не може да се чита? Промени текстот. captcha txt