banesë

Allstate Inn

2603 Bulevardi Outlet, Seymour
Dhoma të pastra për tarifat më të ulëta në qytet. Ecni në restorant 24 orë. Pranë strehës së kafshëve të egra. Parkim autobusi. Ndodhet afër I-65 dhe 50 SHBA. Me aftësi të kufizuara të arritshme, kafshët shtëpiake mirëpriten, Wi-Fi, grupet mirëpriten. 812-522-2666.

Shikoni Uebfaqen!

Shtëpi në Degët e Berry

10402 N. Rruga e Qarkut 800 W., Norman
Kjo tërheqje fshatare ofron kabina 2-1 dhoma gjumi dhe kabinë 1-2 dhoma gjumi me pamje nga një liqen i mrekullueshëm 11 hektarësh që mund të përdoret për not dhe peshkim. 812-528-2367.

Gjeni në Facebook!

Ditë Inn

302 Commerce Drive, Seymour
Pishinë e jashtme, HBO, aneks kuzhine, internet falas pa tel. Ndodhet larg I-65 dhe 50 US. Afër Qendrës së Trajnimit Urban Muscatatuck. Me aftësi të kufizuara të arritshme, kafshët shtëpiake të mirëpritura. 812-522-3678.

Shikoni Uebfaqen!

Shtëpia Econo

220 Commerce Drive, Seymour
Vendndodhje e përshtatshme në I-65 dhe US Hwy. 50, Dalja 50A. Ngjitur me restorantin dhe barin, duke bërë pazar aty pranë. Një orë nga Indianapolis dhe Louisville. Me aftësi të kufizuara të arritshme, kafshët shtëpiake të mirëpritura, pishinë të hapur, Wi-Fi, grupet e mirëseardhura. 812-522-8000.

Shikoni Uebfaqen!

Ekonomia Inn

401 Bulevardi Outlet, Seymour.
Pranë pazar dhe restorante me qasje të lehtë në tërheqjet. Suitat ofrojnë vaska të nxehta, mikrovalë dhe frigorifer. Pishinë të brendshme me aftësi të kufizuara, Wi-Fi, grupe të mirëseardhura. 812-524-2000.

Shikoni Uebfaqen!

Fairfield Inn dhe Suites nga Marriott

327 North Sandy Creek Drive, Seymour
Pishinë të brendshme, banjë, oborr me pamje nga fusha e golfit. Qendër fitnesi, Wi-Fi, suita me mikrovalë / mini frigorifer, TV Japoni, mëngjes aziatik. Me aftësi të kufizuara të arritshme, grupet janë të mirëseardhura. 812-524-3800.

Shikoni Uebfaqen!

Hampton Inn

247 N Sandy Creek Drive, Seymour
Çmim fitues i farit. Suita me vaska hidromasazhi. Mikrovalë dhe frigorifer në çdo dhomë. Hapësira e takimeve, pritja e menaxherit të hënën-të enjten. Pranë kursit të golfit. Pishinë të brendshme me aftësi të kufizuara, Wi-Fi, grupet e mirëseardhura. 812-523-2409.

Shikoni Uebfaqen!

Holiday Inn Express dhe Suitat

249 N Sandy Creek Drive, Seymour
Çmimi i bartësit të pishtarit. Mikrovalë dhe frigorifer në çdo dhomë. Lavanderi për mysafirë. Vorbull, pishinë të mbyllur, palestër, apartamente me vaska hidromasazhi. Pritja e mbrëmjes e hënë-e enjte. Pranë kursit të golfit. Me aftësi të kufizuara të arritshme, grupet janë të mirëseardhura. 812-522-1200.

Shikoni Uebfaqen!

Inn Knights

207 North Sandy Creek Drive, Seymour
Të gjitha dhomat përdhese, të rinovuara plotësisht, brenda dhe jashtë. Pranë Cracker Barrel, Steakhouse Ryan dhe golf. Dhoma të pajisura me mikro-frigoriferë. Me aftësi të kufizuara të arritshme, pishinë të hapur, grupet e mirëpritura të kafshëve shtëpiake. 812-522-3523.

Shikoni Uebfaqen!

Moteli 6

Bulevardi 365 Tanger, Seymour
Të gjitha dhomat ofrojnë mikrovalë dhe frigorifer. Pishinë të hapur, parkim kamionësh, Wi-Fi, lavanderi, apartamente xhakuzi, ashensor dhe kafe falas. Me aftësi të kufizuara të arritshme, grupet janë të mirëseardhura. 812-524-7443.

Shikoni Uebfaqen!

Inn i cilësisë

2075 Rruga East Tipton, Seymour
Rinovuar në 2011. Dhomat e miqve kanë suita Jacuzzi. Mikrovalë dhe frigoriferë të disponueshëm. Free Wi-Fi, palestër në vend. Afër ngrënies. Me aftësi të kufizuara, pishinë të mbyllur, grupe të mirëpritura, kafshë shtëpiake të mirëseardhura. 812-519-2959.

Shikoni Uebfaqen!

Travelodge

Travelodge, 306 S. Commerce Dr., Seymour, IN 47274 812-519-2578, Pishinë e jashtme, HBO, wi-fi falas. Vendosur në mënyrë të përshtatshme jashtë I-65 dhe US Hwy. 50. Afër Qendrës së Trajnimit Urban Muscatatuck, pazar dhe darkë. Me aftësi të kufizuara të arritshme, grupet e mirëpritura, kafshët shtëpiake të mirëseardhura.

Shikoni Uebfaqen!

Vdes nga uria

Kabinat e Zonave të Rekreacionit Starve Hollow, 4345 S. Co. Rd. 275W., Vallonia, IN 47281, 812-358-3464.

Starve Hollow ofron kabina me dy dhoma me ngrohje dhe ajër të kondicionuar dhe shumë ofrojnë pamje buzë liqenit.

Shikoni Uebfaqen!

Na Kontaktoni

Ne nuk jemi rreth tani. Por mund të na dërgoni një email dhe ne do të kthehemi tek ju, sapo.

Nuk është i lexueshëm? Ndrysho tekstin. captcha txt